Ozdoby - kolekce Jarní

Příchod jara vítáme s radostí – užíváme si prodlužujícího se dne, vůni hlíny, a především probouzející se přírody. Jaro, to jsou barvy, a proto jsme pro Vás vyfoukali a namalovali pestrobarevné a jarní ptáčky. Součástí jara jsou Velikonoce a jejich hlavním symbolem kraslice, proto se v našem sortimentu také ustálily Veselé kraslice, z nichž si jistě vybere každý. Nabízí se jak tradiční zdobné motivy, tak jednoduché dekory. S jarními ozdobami od Koulieru rozveselíte svůj interiér nebo přivítáte jaro na balkoně či na zahrádce. A aby byla výzdoba kompletní, tak ji doporučujeme doplnit o velikonoční srdíčka.


Vyrobte si svoji ozdobu na nevšedním teambulidingu! Ozdoby pro Vaši firmu na přání? Umíme! To vše, a ještě více v sekci pro partnery.

Rodinná firma Petr a Kateřina Šrámkovi navazují sklářskou dílnou Koulier na tradici předků, kteří na Oflendě hospodařili od 17.století.

Úcta k tradici Usilujeme o zachování tradičního českého řemesla a chceme přitáhnout mladé, aby v něm pokračovali.

Česká výroba Naše ozdoby vyrábíme v centru naší země, nedaleko Hlinska, rukama a srdcem českých sklářů.

Inovace & design Sklo je pro nás hmota, na kterou zachytíme emoce a vyprávíme příběhy.

AS-Real, a. s.

Oflenda 10, Mrákotín, (mapa)
Hlinsko 539 01
Česká republika

+420 469 350 470

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: