Ozdoby - kolekce Labutí páry

Ozdoby - kolekce Labutí páry

Jedním ze symbolů krásy, půvabu, ladnosti a elegance je labuť, nejen proto jsou labutě součástí našich jednotlivých kolekcí ozdob. Pro jejich oblíbenost a celoroční využití byly navrženy další originální páry. Stejně jako existuje více druhů labutí, tak i tato kolekce je velmi různorodá co se barevnosti a dekorů týká. Základem je vždy labuť ručně vyfouknutá do formy a následně díky zručnosti foukačů je dokončen krk a hlava, případně skleněná korunka. Labutě dělají radost napříč generacemi a hodí se jako dárek při všech událost jak rodinných, tak firemním. Labutě, jako symbol věrnosti, se výborně hodí ke svatbě, a to buď jako dekorace nebo dárek pro novomanžele. Nebojte se nazdobit strom velkým množstvím labutí. Bude tak díky jejich tvaru a přírodnímu peří vypadat ještě více slavnostněji. Páry labutí jsou krásné i jako celoroční dekorace na stůl nejen při slavnostních příležitostech.


Rodinná firma Petr a Kateřina Šrámkovi navazují sklářskou dílnou Koulier na tradici předků, kteří na Oflendě hospodařili od 17.století.

Úcta k tradici Usilujeme o zachování tradičního českého řemesla a chceme přitáhnout mladé, aby v něm pokračovali.

Česká výroba Naše ozdoby vyrábíme v centru naší země, nedaleko Hlinska, rukama a srdcem českých sklářů.

Inovace & design Sklo je pro nás hmota, na kterou zachytíme emoce a vyprávíme příběhy.

Řemeslná vánoční sklárna Koulier s.r.o.

Oflenda 10, Mrákotín, (mapa)
Hlinsko 539 01
Česká republika

+420 469 350 470

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: