Adventní kalendáře

Adventní kalendáře

Historicky první adventní kalendář byl vytvořen v roce 1839 z dřevěného kola od vozu. Letos jsme v Koulieru, jako první v Česku, vyrobili adventní kalendáře s ručně foukanými vánočními ozdobami. Jsou to krásné dárkové boxy s 24 figurkami a kouličkami, které doplní krásně jakýkoli vánoční stromeček. Pro Vánoce 2023 vyrobeno pouze 500 ks, a tak všichni, kteří budou postupně ozdobičky vybalovat, mají zcela unikátní zdroj předvánočního těšení a radosti celých 24 dnů před Vánoci. A protože v případě vánočních ozdob platí, že obaly se nevyhazují, ale po Vánocích se do nich zpátky ozdoby ukládají, tak tento produkt vydrží skutečně dlouhou dobu.


Vyrobte si svoji ozdobu na nevšedním teambulidingu! Ozdoby pro Vaši firmu na přání? Umíme! To vše, a ještě více v sekci pro partnery.

Rodinná firma Petr a Kateřina Šrámkovi navazují sklářskou dílnou Koulier na tradici předků, kteří na Oflendě hospodařili od 17.století.

Úcta k tradici Usilujeme o zachování tradičního českého řemesla a chceme přitáhnout mladé, aby v něm pokračovali.

Česká výroba Naše ozdoby vyrábíme v centru naší země, nedaleko Hlinska, rukama a srdcem českých sklářů.

Inovace & design Sklo je pro nás hmota, na kterou zachytíme emoce a vyprávíme příběhy.

AS-Real, a. s.

Oflenda 10, Mrákotín, (mapa)
Hlinsko 539 01
Česká republika

+420 469 350 470

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: