Vánoční ozdoby s fotografií

K výrobě tzv. foto ozdob nás přivedla výroba koulí s podobiznami prvorepublikových herců pro zámek Loučeň. Vzorky těchto ozdob pak zůstaly ve výrobě a lákaly účastníky exkurzí. Abyste si i vy mohli nechat přenést portrét nebo jiné fotografie na ozdobu, připravili jsme několik dekorů rámečků, popř. může zůstat fotka na ozdobě bez rámečku. Barevné či černobílé fotografie mohou být přeneseny nejen na koule ale i srdce. Technologicky je to zdlouhavý proces náročný na čas a zručnost. Nejlépe fotky vyniknou na světlém až bílém podkladě. Stejně jako další ozdoby na přání, i tyto slouží jako výjimečný dárek nebo připomínka vztahující se k milníku v životě. S jejím zavěšením nečekejte až na vánoční stromeček a vyzdobte si s ní interiér hned.


Rodinná firma Petr a Kateřina Šrámkovi navazují sklářskou dílnou Koulier na tradici předků, kteří na Oflendě hospodařili od 17.století.

Úcta k tradici Usilujeme o zachování tradičního českého řemesla a chceme přitáhnout mladé, aby v něm pokračovali.

Česká výroba Naše ozdoby vyrábíme v centru naší země, nedaleko Hlinska, rukama a srdcem českých sklářů.

Inovace & design Sklo je pro nás hmota, na kterou zachytíme emoce a vyprávíme příběhy.

AS-Real, a. s.

Oflenda 10, Mrákotín, (mapa)
Hlinsko 539 01
Česká republika

+420 469 350 470

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: