Vánoční ozdoby - kolekce Skandinávská

Skandinávská kolekce je výjimečná nejen svým vznikem, ale i výraznými vzory a výběrem barev. Za vším stojí výherkyně soutěže, jejíž hlavní cenou bylo navržení vlastní kolekce. Základ tvoří matné černé ozdoby zdobené čistě bílými vzory nebo naopak – matné bílé ozdoby s černými dekory. Tyto jednoduché, a přesto výrazné ozdoby, doplňují ozdoby v modrých barvách. Kolekce potěší nejen obdivovatele severských zemí a skandinávského stylu, ale i ty, kteří si doma chtějí udělat to právě hygge – prostě pohodu a nebo se jen zasnít… Skandinávskou kolekci skvěle doplní ozdoby v bílé, černé a modré barvě, které najdete v našich Basic kolekcích – Bianco, Nero, Ocean a Blue. Polovinu ozdob ať tvoří koule a polovinu formy, rampouchy a jiné tvary.


Rodinná firma Petr a Kateřina Šrámkovi navazují sklářskou dílnou Koulier na tradici předků, kteří na Oflendě hospodařili od 17.století.

Úcta k tradici Usilujeme o zachování tradičního českého řemesla a chceme přitáhnout mladé, aby v něm pokračovali.

Česká výroba Naše ozdoby vyrábíme v centru naší země, nedaleko Hlinska, rukama a srdcem českých sklářů.

Inovace & design Sklo je pro nás hmota, na kterou zachytíme emoce a vyprávíme příběhy.

Řemeslná vánoční sklárna Koulier s.r.o.

Oflenda 10, Mrákotín, (mapa)
Hlinsko 539 01
Česká republika

+420 469 350 470

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: