Vánoční ozdoby - kolekce Nobless Baubles

Vánoční ozdoby - kolekce Nobless Baubles

Nechte se prostřednictvím krásné a křehké ozdoby přenést do světa fantazie, která beze sporu k Vánocům patří, a to prostřednictvím luxusní řady Nobless Baubless. Ta obsahuje kolekci Tiffany a Camelie. Pokud si z těchto barev nevyberete, je možné ji pro vás vyrobit v jiném odstínu. Kolekce Tiffany má typické barvy této světoznámé firmy luxusních šperků a to tyrkysově-bílou. O letošních Vánocích se může každý z nás cítit jako Audrey Hepburn ve filmu Snídaně u Tifannyho. Ve stejných dekorech a tvarech, ale ve studených oranžovočervených odstínech, jsme pro vás připravili kolekci Camelie. Jak název napovídá, inspirovali jsme se královnou květin – kamélií. Květy kamélie byly v 19. století žádané jako nóbl doplněk k šatům pro návštěvy plesů a divadel, a to nejen u žen ale i u mužů!


Luxusní řadu Nobless Baubless Vám na zakázku vyrobíme i v jiných odstínech, doporučíme Vám např. odstíny Magenta (sytě tmavě růžová), Very peri (modrofialová), Siena (kovově hnědá), ale i další dle vašeho výběru.

Rodinná firma Petr a Kateřina Šrámkovi navazují sklářskou dílnou Koulier na tradici předků, kteří na Oflendě hospodařili od 17.století.

Úcta k tradici Usilujeme o zachování tradičního českého řemesla a chceme přitáhnout mladé, aby v něm pokračovali.

Česká výroba Naše ozdoby vyrábíme v centru naší země, nedaleko Hlinska, rukama a srdcem českých sklářů.

Inovace & design Sklo je pro nás hmota, na kterou zachytíme emoce a vyprávíme příběhy.

Řemeslná vánoční sklárna Koulier s.r.o.

Oflenda 10, Mrákotín, (mapa)
Hlinsko 539 01
Česká republika

+420 469 350 470

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: