Skleněné ozdoby - kočky

Tato kolekce vznikla díky vám, konkrétně všech těch, co se nás ptalo, zda nemáme ozdobu ve tvaru kočky... a protože jsme ji neměli, tak jsme si ji vyfoukli a vytvarovali skleněná ouška i ocásek. Snad se vám bude líbit! Kočky jsou zdobeny různými technikami, některé jsou heboučké díky flokování, jiné lesklé či matné. Jejich oči jsou tvořeny oválnými či broušenými skleněnými českými kameny různých barev. Tak jako kočky milují klid, pohodu a odpočinek, tak i tato ozdoba může sloužit jako připomenutí, abyste na sebe mysleli a dopřáli si klid a pohodu nejen o Vánocích, právě jako kočky! Tato skleněná ozdoba potěší nejen majitele koček ale i těch, co ocení hravost. Zavěsit ji můžete nejen tradičně na strom, ale i jako dekoraci interiéru. Naše skleněná kočka je výjimečná i tím, že skoro jako jediná ozdoba si ji můžete položit i na stůl a nikam vám neuteče :-)


Rodinná firma Petr a Kateřina Šrámkovi navazují sklářskou dílnou Koulier na tradici předků, kteří na Oflendě hospodařili od 17.století.

Úcta k tradici Usilujeme o zachování tradičního českého řemesla a chceme přitáhnout mladé, aby v něm pokračovali.

Česká výroba Naše ozdoby vyrábíme v centru naší země, nedaleko Hlinska, rukama a srdcem českých sklářů.

Inovace & design Sklo je pro nás hmota, na kterou zachytíme emoce a vyprávíme příběhy.

AS-Real, a. s.

Oflenda 10, Mrákotín, (mapa)
Hlinsko 539 01
Česká republika

+420 469 350 470

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: