Cesmínový adventní kalendář 2024

  • Sleva
  • Novinka

Dostupnost: předobjednávka - expedujeme do 20 dnů od objednání

Kód: ADK24

Připravte se na nezapomenutelné Vánoce s adventním kalendářem už teď. Letošní adventní kalendář obsahuje 24 originálních ručně foukaných ozdob. Každá ozdoba velká i malá je jednotlivě zabalena a uložena v elegantním papírovém boxu. Může tak sloužit jako neotřelý dárek, který udělá radost nejen 24 dní v roce.

Jako první vás v tomto kalendáři čeká ozdoba, kterou osobně vybrala manžela prezidenta při jeho křtu. Jedná se o jeden z nejoblíběnějších tvarů nejen u vánočních ozdob :)

PŘEDPRODEJ - POUZE V ČERVNU S 40% SLEVOU! Další měsíce můžete počítat se slevu 30 % v červenci, 20% slevou v srpnu a v září ušetříte 10 % oproti doporučené maloobchodní ceně. 

  • EXPEDICE STARTUJE V ZÁŘÍ.

6 690,00 Kč s DPH   předcházející cena4 014,00 Kč

cca 162,51 €, 137,30 £

Cesmínový adventní kalendář 2024 - popis:

Cesmínový adventní kalendář spojuje tradici, ruční práci a vánoční kouzlo v jednom! Nechte se zlákat jeho tradiční barevnou kombinací a elegantními dekory.

Ozdoby, které jsou uloženy  v krásném dárkovém papírovém boxu, složeného z 24 krabiček, se barevně doplňují, ale především, každá je originální! Každý den se tak můžete těšit z ručně dekorovaných vánočních ozdob různých tvarů, od kouliček po figurky. Postupně jimi můžete zdobit svůj domov a těšit se na Vánoce. Na Štědrý den na Vás čeká ozdoba.. nechte se překvapit:)

Kalendář v tomto formátu vznikl v roce 2023 poprvé. Ke každému připojujeme certifikát s osobním poděkováním za to, že na záchranu řemesla ručně foukaných vánočních ozdob nejsme sami.

Zařazení produktu

Vybírejte z podobných produktů

Rodinná firma Petr a Kateřina Šrámkovi navazují sklářskou dílnou Koulier na tradici předků, kteří na Oflendě hospodařili od 17.století.

Úcta k tradici Usilujeme o zachování tradičního českého řemesla a chceme přitáhnout mladé, aby v něm pokračovali.

Česká výroba Naše ozdoby vyrábíme v centru naší země, nedaleko Hlinska, rukama a srdcem českých sklářů.

Inovace & design Sklo je pro nás hmota, na kterou zachytíme emoce a vyprávíme příběhy.

AS-Real, a. s.

Oflenda 10, Mrákotín, (mapa)
Hlinsko 539 01
Česká republika

+420 469 350 470

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: