Zvonky štěstí - Zvonek štěstěna, 12 ks

Neohodnoceno

Sada 12 ks vánočních ozdob.

Sada obsahuje:

  • 12 ks Zvonek štěstěna (5,5 cm)
Dostupnost Skladem
Kód: K02ZVS
960 Kč
Zvonky štěstí - Zvonek štěstěna, 12 ks
Neohodnoceno
Rodinná firma
Rodinná firma
Petr a Kateřina Šrámkovi navazují sklářskou dílnou Koulier na tradici předků, kteří na Oflendě hospodařili od 17.století
Úcta k tradici
Úcta k tradici
Usilujeme o zachování tradičního českého řemesla a chceme přitáhnout mladé, aby v něm pokračovali
Česká výroba
Česká výroba
Naše ozdoby vyrábíme v centru naší země, nedaleko Hlinska, rukama a srdcem českých sklářů
Invence & design
Invence & design
Sklo je pro nás hmota, na kterou zachytíme emoce a vyprávíme příběhy

Zvonky štěstí jsou zhudebněné a slova zná skoro každý, ale nikdo vlastně neví, jak vypadají. Rozhodli jsme se to napravit a dát jim hmotnou
podobu. Zvolili jsme zlatavý podklad v teplých tónech a nepravidelnou kombinaci tří zářivých barev, které na něm vytvoří unikátní duhový efekt.
Linie prolínání barev jsou u menších zvonků vodorovné, u většího šikmé. Jásavá radost, která z této kolekce přímo čiší, dělá ze zvonků štěstí ideální dárek pro členy rodiny, přátele, kolegy i obchodní partnery.

Zvonky štěstí dají vyniknout menšímu stromečku a jako doplněk rozzáří i stromek větší výšky. Mohou být použité na adventní věnec nebo do vázy s chvojím. Díky své zářivé barvě se hezky vyjímají i na opadaných listnatých stromech v zahradě. Doporučujeme je v počtu jakéhokoli násobku čísla 3.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení